Przedstawienie pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”

Dnia 25 maja 2023 r. z okazji Dnia Matki grupa 5 – latków przedstawiła bajkę o Królewnie Śnieżce i krasnoludkach. Dzieci z dużym zaangażowaniem wcielały się w swoje role. Na scenie król i królowa zaprezentowali taniec Menuet. Królewna Śnieżka śpiewała i tańczyła w rytmie walca. Zazdrosna królowa macocha wciąż stawała przed lustrem i pytała, kto jest najpiękniejszy na świecie. Dzielny myśliwy ocalił Śnieżkę z rąk złej królowej. Królewna trafiła pod opiekę krasnoludków, w których domku jeszcze nigdy nie było tak wesoło. Kiedy jednak zapanował smutek z powodu otrucia Śnieżki, na koniu przybył królewicz, aby wkrótce ją poślubić. Całą tę opowieść snuła bajkopisarka, która tam była i to wszystko czego się dowiedziała, nam wszystkim opowiedziała. Na koniec dzieci składały rodzicom życzenia przeplatane piosenkami.

Relacja fotograficzna  znajduje się  w galeriiZapraszamy do obejrzenia!

Data dodania: 2023-05-25 18:31:31
Data edycji: 2023-06-11 19:31:49