Przedstawienie pt. „Calineczka”

Dnia 26 maja 2023 roku grupa 4 latków zaprosiła ukochanych rodziców na przedstawienie z okazji Dnia Mamy oraz zbliżającego się Dnia Taty. Przedszkolaki wystawiły sztukę pt. „Calineczka” na podstawie baśni Hansa Christiana Andersena. Dzieci z bijącym mocniej serduszkiem i ogromna radością prezentowały się na scenie wyrażając tym, samym wdzięczność Rodzicom za dar życia, miłość i cierpliwość oraz codzienny trud wychowania. Dodatkowym elementem podkreślającym wagę tego dnia było wręczenie rodzicom własnoręcznie przygotowanych prezentów.  Rodzicom serdecznie dziękujemy za obecność i gratulujemy utalentowanych dzieci.

Relacja fotograficzna  znajduje się  w galeriiZapraszamy do obejrzenia!

Data dodania: 2023-05-26 19:33:17
Data edycji: 2023-06-11 19:36:20