Pożegnanie sześciolatków

Dnia 28 czerwca 2021 roku w grupie 6-latków odbyła się uroczysta Akademia na Pożegnanie Przedszkola. Starszaki w swoim wystąpieniu podziękowały Gronu Pedagogicznemu na czele z s. Dyrektor oraz pracownikom przedszkola za wysiłek  włożony w wychowanie oraz staranne przygotowanie do udziału wżyciu szkolnym. Uroczystość sześciolatki zakończyły tańcem z instrumentami oraz odebraniem dyplomów. Rodzicom z grupy 6-latków dziękujemy za piękny czas współpracy i wspólnej troski o dobro i rozwój dzieci a sześciolatkom- za wspólnie spędzony czas i zdobywanie wiedzy i życzymy sukcesów w kolejnych etapach nauki.

Data dodania: 2021-07-03 08:25:13
Data edycji: 2021-07-05 08:27:17