Pokaz taneczny grupy 4 - latków

Dnia 21 czerwca 2022 roku umiejętności i zdolności taneczne zaprezentowały swoim rodzicom dzieci z grupy 4 latków uczęszczające na zajęcia taneczne. Przedszkolaki przebrane w piękne, kolorowe stroje zatańczyły do muzyki współczesnej. Rodzice byli zachwyceni. Występy nagrodzili gromkimi brawami. W nagrodę za ciężką, całoroczną pracę dzieci otrzymały pamiątkowe medale. Na zakończenie dzieci zaprosiły swoich rodziców do wspólnego tańca, który sprawił dużo radości zarówno dzieciom jak i rodzicom. Serdecznie dziękujemy dzieciom za piękny występ, rodzicom za wspieranie dzieci w rozwijaniu ich tanecznych pasji, a Pani Nadinie za przygotowanie pokazu.

Relacja fotograficzna znajduje się  w galerii. Zapraszamy do obejrzenia!

Data dodania: 2022-07-04 16:32:43
Data edycji: 2022-07-10 16:33:18