Opcje widoku
Podkreślenie linków
Reset

Podróż Photona w świat wierszy

Dnia 17 stycznia 2022 roku nasze Photony  wyruszyły na przygodę z wierszami pt „Kurcze blade” Wandy Chotomskiej oraz  „Kwoka”   Jana Brzechwy.  W grupach przez 10-15 min zostały omówione wiersze (przygotowanie do prezentacji). Następnie każda grupa opowiadała swój wiersz budując opowiadanie. Dzieci wypowiadały zadnia logicznie ze sobą powiązane jednocześnie układając  trasę  dla swojego Photona.  Zadaniem dzieci było zaprogramować Photona tak, aby przejechał każdą scenkę i po drodze wydał odpowiedni dźwięk oraz zamrugać światłami na dany kolor. Zadanie wyzwalało wiele emocji i zmuszało do uważnego słuchania . Zabawa z  naszymi Photonami zawsze jest  fantastyczna.

Relacja fotograficzna znajduje się  w galerii.

Data dodania: 2022-02-13 17:48:30
Data edycji: 2022-02-13 17:49:28
Ilość wyświetleń: 462

"Dzieci należy strzec jak kwiaty, które, póki są młode i delikatne, potrzebują wiele opieki"