Pobawmy się świątecznie razem

Dnia 15.12.2023r. w grupie 6-latków odbyły się świąteczne warsztaty. W tym roku nasze świąteczne spotkanie z rodzicami miało formę warsztatów pod nazwą „Pobawmy się razem”. Na spotkaniu gościliśmy naszych wspaniałych rodziców, którzy z wielką radością i z zaangażowaniem brali udział we wspólnych zabawach. Ponadto znaleźliśmy czas na wspólne śpiewanie piosenek. Jednak to, na co wszyscy czekali, to ozdabiania smacznych pierników, które dzieci same piekły. Wspaniale się bawiliśmy w tak zacnym gronie i z niecierpliwością czekamy na kolejną wspólną zabawę. Serdecznie dziękujemy rodzicom za obecność oraz aktywne włączenie się w przygotowanie świątecznych warsztatów.

Relacja fotograficzna znajduje się  w galerii.  Zapraszamy do obejrzenia!

Data dodania: 2023-12-15 14:24:23
Data edycji: 2023-12-29 14:43:31