Piknik z okazji Dnia Dziecka

Dnia 1 czerwca 2021 roku w społeczności przedszkolnej obchodziliśmy Światowy Dzień Dziecka. Z tej okazji na przedszkolnym placu zabaw został zorganizowany piknik. Wspólna zabawa na świeżym powietrzu przeplatana była muzyką i tańcami, zabawami z chustą animacyjną oraz zawodami sportowymi. Dzieci miały okazję do zdrowej rywalizacji oraz śmiechu  wykazując się sprawnością skakania w workach, turlania piłki kijkami , chodzenia w „butach na sznurkach” czy przeciągania liny. Oczywiście nie zabrakło emocji i głośnych okrzyków kibicowania każdej drużynie. Jednak najwięcej emocji i zainteresowania wśród najmłodszych wzbudziła obecność klauna. Każdy chciał zmierzyć jego strój, zrobić zdjęcie lub się z nim pobawić. Wspólnym zabawom i radości nie było końca…… Zresztą sami zobaczcie jak świetnie się bawiliśmy :)

Data dodania: 2021-06-08 23:20:24
Data edycji: 2021-07-12 09:14:56