Piknik w Loretto

Dnia 22 czerwca 2024 roku w Loretto k/Wyszkowa odbył się piknik rodzinny zorganizowany przez Przedszkole Sióstr Loretanek. Wspólne spotkanie rozpoczęła Msza Święta, w czasie której zgromadzone rodziny, siostry i pracownicy przedszkola modlili się w intencji rodzin prosząc o Boże błogosławieństwo. Zgromadzenie Eucharystyczne zakończyło uroczyste błogosławieństwo rodzin. Kolejne punkty programu odbywały się już na świeżym powietrzu. Spacer nad rzekę i kąpiel w Liwcu a następnie wspólny rejs żaglówkami z Jasiem Pociechą  zabawy, tańce a pokaz baniek mydlanych. Wspólnym rozmowom i integracji nie było końca.. S. Dyrektor oraz Pracownikom przedszkola dziękujemy za zorganizowanie wspólnego wyjazdu oraz przygotowanie atrakcji. Wszystkim zaś uczestnikom pikniku dziękujemy za obecność, wniesienie radości i pomysłowości w budowaniu wspólnoty przedszkolnej.   Mówimy wszystkim do zobaczenia, bo mamy nadzieję na kolejne spotkania przy okazji innych wydarzeń przedszkolnych :)

Relacja fotograficzna znajduje się  w galerii.  Zapraszamy do obejrzenia!

Data dodania: 2024-06-22 09:11:55
Data edycji: 2024-07-09 09:14:22