Piknik Rodzinny

Dnia 3 czerwca 2023 roku w przedszkolu odbył się dzień rodziny pod hasłem „Jak dobrze być razem”. Wspólne świętowanie składało się z dwóch części. Pierwszą z nich stanowiło przedstawienie przygotowane przez rodziców na podstawie książki Agaty Giełczyńskiej – Jonik pt „ Książę Aram nie chce być samodzielny”. Aktorzy wykorzystując ciekawe stroje i rekwizyty np. latające dywany  oraz śmieszne sytuacje, np. karmienie księcia pragnęli przypomnieć dzieciom i podkreślić wartość samodzielności.  Ku zaskoczeniu rezultaty były widoczne natychmiast. Bowiem w  części piknikowej wspólnego spędzania czasu każdy chciał sam decydować co będzie jadł ( kiełbaskę z grilla, ciasto a może lody,  świeżo pieczony chleb czy bułeczki) oraz w co będzie się bawił ( uczestnicząc w zabawach i tańcach prowadzonych przez Gucia i Dudusia, konkursach sportowych czy rozgrywać mecz piłki nożnej).  Wspólnej radości, zabawom, rozmowom i hasaniu po świeżym powietrzu nie było końca. Dziękujemy wszystkim za obecność i współtworzenie rodzinnej atmosfery,  a szczególne podziękowania kierujemy w stronę rodziców zaangażowanych w przygotowanie przedstawienia oraz grillowanie kiełbasek. Serdecznie Dziękujemy za wspólny czas i do zobaczenia już niedługo w LORETTO.

Relacja filmowa i fotograficzna znajduje się w galeriiZapraszamy do obejrzenia!

Data dodania: 2023-06-03 19:51:11
Data edycji: 2023-06-12 19:35:24