Piknik rodzinny

Dnia 11września 2021 roku w Loretto k/Wyszkowa odbył się piknik rodzinny zorganizowany przez Przedszkole Sióstr Loretanek. Wspólne spotkanie rozpoczęła Msza Święta, w czasie której zgromadzone rodziny, siostry i pracownicy przedszkola modlili się o Boże błogosławieństwo na rozpoczynający się nowy rok przedszkolny. W homilii kapłan podkreślił rolę modlitwy w życiu każdego człowieka oraz wskazał jej pewne cechy: skupienie, słuchanie, otwarte serce czy właściwie dobrany czas. Zgromadzenie Eucharystyczne zakończyło uroczyste błogosławieństwo rodzin połączone z indywidualnym nałożeniem figury Matki Bożej Loretańskiej. Kolejne punkty programu odbywały się już na świeżym powietrzu. Początkowo spacer po lesie i zbieranie grzybów lub do wyboru spacer nad rzekę i dla odważnych śmiałków kąpielJ a następnie wspólne gry, zabawy, tańce i śpiewy przy ognisku. Wspólnym rozmowom i integracji nie było końca. Wytrwali doczekali do godzin Apelu Jasnogórskiego, który wspólnie odśpiewaliśmy po czym wspominaliśmy smaki dzieciństwa – zajadając pieczone w ognisku ziemniaki. S. Dyrektor oraz Pracownikom przedszkola dziękujemy za zorganizowanie wspólnego wyjazdu oraz przygotowanie atrakcji. Wszystkim zaś uczestnikom pikniku dziękujemy za obecność, wniesienie radości i pomysłowości w budowaniu wspólnoty przedszkolnej.   Mówimy wszystkim do zobaczenia, bo mamy nadzieję na kolejne spotkania przy okazji innych wydarzeń przedszkolnych:)

Drodzy rodzice, zapraszamy do obejrzenia wszystkich zdjęć z wydarzenia w galerii.

Data dodania: 2021-09-19 00:30:10
Data edycji: 2021-09-21 23:05:22