Pierwszy Dzień Jesieni w grupie 5 latków

Dnia 23 września 2021roku obchodziliśmy w naszym przedszkolu Pierwszy Dzień Jesieni. Z tej okazji grupa 5-latków przygotowała "Jesienny pokaz mody". Stroje dzieci, przeszły nasze wyobrażenia, przypominały kreacje światowych  projektantów mody,  a wszystko to z wykorzystaniem naturalnych elementów takich jak: kasztany ,liście, żołędzie, elementy roślinne i kwiatowe. Przedszkolaki dumnie prezentowały swoje stroje na forum wszystkich grup przedszkolnych, opowiadając z jakich materiałów zostały wykonane. Dzień jesieni był okazją to utrwalenia wiadomości o charakterystycznych cechach tej pory roku, zabawy i quizy edukacyjne pozwoliły dzieciom utrwalić widomości przyrodnicze oraz zdobyć nowe wiadomości i doświadczenia. Dziękujemy za zaangażowanie  i współpracę rodziców w świętowanie tego dnia.

Drodzy rodzice, zapraszamy do obejrzenia wszystkich zdjęć z wydarzenia w galerii.

Data dodania: 2021-09-30 21:05:19
Data edycji: 2021-10-02 21:06:11