Odkrywamy świat - czyli eksperymenty w grupie 6 –latków

Od września 2020 roku w grupie 6-latków wielkim zainteresowaniem dzieci cieszą się eksperymenty. Prowadzone zajęcia stymulują rozwój logicznego myślenia, przewidywania, wnikliwej obserwacji oraz  wyciągania wniosków. Eksperymenty są także świetnym sposobem na poszerzenie wiedzy . Tym samym w interesujący sposób zachęcają i wdrażają najmłodszych w odkrywanie praw fizyki , poznawanie reakcji zachodzących między różnymi substancjami czy poznawanie ich właściwości. Za nami już są m.in. gasnąca świeczka, dwukolorowa herbata, coca  - cola z herbaty czy podwodne wiry. Sami zobaczcie co się działo i jakie były efekty…..

Data dodania: 2020-12-12 13:10:54
Data edycji: 2020-12-23 22:35:20