Muzyczna spiżarnia smaków

Dnia 23.10.2023 gościliśmy w naszym przedszkolu zespół muzyczny „ Puch , Puch”. Gucio i Duduś zaczęli spotkanie od piosenki „ Jesień tu , jesień tam, głośno śpiewa nam” , brzuszki dzieci zamieniły się w bębenki, a taniec w parach, pajacyki i podskoki, wprowadziły wszystkich w dobry nastrój. Dzięki kolejnym piosenkom( „ Miała ruda wiewióreczka spiżarni 6”, „Warzywny rock and roll”) dzieci utrwaliły nazwy warzyw i owoców, i dowiedziały się jak ważne jest zjadanie codziennej porcji owoców i warzyw. Największą atrakcją był wspólny koncert i spotkanie z „gadającym bębnem” podczas którego przedszkolaki poznały takie instrumenty jak: gitara, flet, bęben, marakasy i trójkąty. Spotkanie z Guciem i Dudusiem dostarczyło dzieciom wiele radości. nie możemy się doczekać kolejnego koncertu.

Relacja fotograficzna znajduje się  w galerii.  Zapraszamy do obejrzenia!

Data dodania: 2023-10-23 17:38:38
Data edycji: 2023-10-28 17:39:24