Mój zwierzak - zajęcia w grupie sześciolatków

Dnia 20 listopada 2019 roku w ramach realizacji tematu tygodnia: Mój zwierzak, gościliśmy w naszej sali ciekawe zwierzęta. Tata Emilki przyniósł patyczaki, o których Emilka z Karoliną opowiadały z entuzjazmem. Dowiedzieliśmy się, co chętnie zjadają patyczaki oraz jak należy się nimi zajmować. Mogliśmy zaobserwować jedno z tych osobliwych zwierzątek podczas jedzenia listka bazylii. Natomiast mama Zosi opowiedziała nam o ślicznej kotce Loli rasy brytyjskiej. Dzieci pogłębiły swoją wiedzę na temat fizjologii i trybu życia kotów oraz dowiedziały się, że każdy osobnik ma swój specyficzny koci charakter oraz lubi chadzać własnymi drogami.

Data dodania: 2021-02-28 17:17:14
Data edycji: 2021-02-28 17:18:37