Modlitwa różańcowa

W dniach 15 - 16 października 2019 w kaplicy Sióstr Loretanek odbyła się modlitwa różańcowa, na którą zgromadzili się rodzice oraz dzieci poszczególnych grup. Celem było powierzenie opiece najlepszej mamy – Maryi rodzin przedszkolaków oraz oddanie Jej czci oraz wyrazów miłości. Zarówno dzieci jak i rodzice aktywnie włączyli się w prowadzenie różańca poprzez śpiew pieśni oraz odmawianie tajemnic. Dziękujemy za udział we wspólnej modlitwie oraz okazane świadectwo wiary i przykład dla najmłodszych.

Data dodania: 2021-02-28 17:43:31