Łąka dla Mamy i Taty - występ grupy 4 -latków z okazji Dnia Rodziny

Dnia 26 maja 2022 roku odbyło się przedstawienie przygotowane przez grupę czterolatków. Dzieci z dużym wdziękiem i zaangażowaniem wcieliły się w swoje role. Na scenie pojawiła się ogrodniczka, która opiekowała się pięknymi kwiatami. Wszystkie kwiatuszki czekały na obudzenie się śpiącego tulipana. Zbudził go wróbelek, który przyfrunął do ogrodu. Narrator wywoływał na scenę po kolei deszcz, wiatr i słońce. Na koniec zapowiedział uroczy taniec kwiatów, po którym wszystkie dzieci złożyły swoim rodzicom życzenia z okazji ich święta.

Relacja fotograficzna znajduje się  w galerii.

Data dodania: 2022-06-07 20:01:36
Data edycji: 2022-06-11 20:10:16