Kudłaty gość w przedszkolu

Dnia 22 listopada 2019 roku gościliśmy w grupie 3 -latków kudłatego gościa - Famę, suczkę rasy appenzeller i jej opiekuna - babcię Mai. Maja z radością prezentowała umiejętności Famy, która za smakołyk pokazywała jak pięknie waruje, siada, czy podaje łapę. Dzieci dowiedziały się jakiej opieki potrzebuje pies domowy i jakie są podstawowe zasady bezpieczeństwa w kontakcie z obcym psem. Fama okazała się bardzo wesołym, przyjaznym dzieciom zwierzakiem. Na zakończenie otrzymała gorące zaproszenie "na następny raz".

Data dodania: 2021-02-28 17:05:11
Data edycji: 2021-02-28 17:06:38