Kotka Roma z wizytą w przedszkolu

Dnia 13 września roku grupa 5- latków gościła w swoich progach kotkę Romę oraz jej opiekunów. Spotkanie przypomniało dzieciom zasady hodowli kotów oraz ich pielęgnacji. Dobitnie podkreśliło także odpowiedzialność za zwierzęta domowe. Opiekunowie przedstawili też przedszkolakom kilka "kocich zwyczajów" (np. wyjaśnili kiedy koty miauczą i dlaczego mruczą) oraz opowiedzieli o ulubionych zabawkach kotów jak np. drapak. Przedszkolaki miały możliwość nakarmienia kotki oraz jej głaskania. Ponieważ Romcia, w nowym miejscu się trochę zestresowała zabawom w „ganianego" nie było końca. Sami zobaczcie co się działo... Dziękujemy serdecznie opiekunom kotki za odwiedziny w przedszkolu i zachęcenie dzieci do życia w przyjaźni ze zwierzętami.

Data dodania: 2021-02-28 17:59:37
Data edycji: 2021-02-28 18:00:20