Konstrukcje z magnetycznych klocków Connetix

Dnia 17 stycznia 2022 roku grupa 6 latków rozwijała wyobraźnię, zdolności projektowe oraz konstrukcyjne bawiąc się  magnetycznymi płytkami. Klocki zaprojektowane zostały w taki sposób, aby mogły się nimi bawić zarówno młodsze, jak i starsze dzieci, ćwicząc przy okazji zdolności motoryczne i wzmacniając koordynację ręka-oko. Magnetyczne płytki Connetix urzekają kolorami i oryginalnym wzornictwem. Dzięki bardzo mocnym magnesom wbudowanym we wszystkie krawędzie – można je dowolnie zestawiać, tworząc najbardziej fantazyjne konstrukcje, jakie tylko podpowie wyobraźnia. Intensywne barwy oraz ciekawa, półprzezroczysta struktura pozwalają na wykorzystanie ich jako zabawki optycznej – fantastycznie przepuszczają światło i rzucają piękne, kolorowe cienie. Zabawa klockami Connetix uruchomi pokłady energii twórczej, która może zaskoczyć! Kolorowe pojazdy, wysokie budynki, wieże, zamki, roboty albo całe parki rozrywki – wszystko zależeć tu będzie od pomysłowości dziecka!

Klocki magnetyczne Connetix zdobyły tytuł Zabawki Roku 2021, która jest najważniejszym wyróżnieniem w branży zabawek w Polsce.

Relacja fotograficzna znajduje się  w galerii.

Data dodania: 2022-02-09 17:06:03
Data edycji: 2022-02-13 17:06:57