Konkurs szachowy - Niepubliczne Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Loretanek Trwa rekrutacja dzieci do przedszkola na rok 2024/2025! Więcej informacji w zakładce Rodzic >> Rekrutacja. Zapraszamy!

Konkurs szachowy

Dnia 13 czerwca 2023 roku w grupie 4 i 5 latków odbyÅ‚ siÄ™ konkurs szachowy. Dzieci przy widowni peÅ‚nej rodziców zaprezentowaÅ‚y wiedzÄ™ zdobytÄ… podczas caÅ‚orocznego cyklu zajęć. Konkurs miaÅ‚ interesujÄ…cÄ… dla dzieci formÄ™ loterii, czyli losowania. Pytania  dotyczyÅ‚y m.in. zasad gry, umiejÄ™tnoÅ›ci ustawienia figur na szachownicy czy wykonania roszady. Pomimo stresu i wysokiego poziomu emocji przedszkolaki Å›wietnie poradziÅ‚y sobie z zadaniami.  Na zakoÅ„czenie otrzymaÅ‚y gromkie brawa i oraz dyplomy i medale. MaÅ‚ym uczestnikom gratulujemy i zachÄ™camy do dalszego rozwijania wiedzy i umiejÄ™tnoÅ›ci szachowych.

Data dodania: 2023-06-13 07:47:48
Data edycji: 2023-06-30 07:49:28

"Dzieci należy strzec jak kwiaty, które, póki sÄ… mÅ‚ode i delikatne, potrzebujÄ… wiele opieki"

Åšw. Jan Chryzostom