Konkurs Recytatorski pt.: „Wiesze znane i lubiane”

Dnia 27-28 kwietnia 2021 r. w naszym przedszkolu odbył się Konkurs Recytatorski pt.: „Wiesze znane i lubiane”. Niestety,  w tym roku z powodu trwającej pandemii, nie mogliśmy gościć rodziców  naszych przedszkolaków. Głównym celem naszego konkursu jest popularyzowanie poezji dziecięcej, rozwijanie talentów recytatorskich,  ale również zachęcanie do występów przed publicznością oraz pokonywanie tremy. Tegoroczni artyści zaprezentowali się znakomicie, z uśmiechem na twarzy wyrecytowali swoje wiersze. Szczególne brawa należą się tym najmłodszym uczestnikom, którzy po raz pierwszy w życiu zaprezentowali swoje umiejętności.

GRATULACJE!!!

Zapraszamy do odsłuchania nagrania i oglądania zdjęć w galerii.

Data dodania: 2021-05-19 23:23:33
Data edycji: 2021-06-05 12:59:37