Konkurs recytatorski pt. „wiersze znane i lubiane”

W dniach 9-10 kwietnia 2024 roku odbył się w przedszkolu Konkurs Recytatorski pt. „Wiersze znane i lubiane”. Celami konkursu było kształtowanie wrażliwości na piękno języka polskiego poprzez umiejętność recytacji, rozbudzanie zainteresowań literackich oraz umożliwienie dzieciom zaprezentowania swoich umiejętności recytatorskich na większym forum. W konkursie wzięło udział 35 dzieci z czterech grup wiekowych. Każdy występ był jedyny w swoim rodzaju. Wszystkim uczestnikom należą się gromkie oklaski, a szczególnie tym którzy przełamali swoją nieśmiałość i pomimo wszystko zdecydowali się wystąpić. Wszystkim dzieciom składamy serdeczne gratulacje, a rodzicom dziękujemy za współpracę i zaangażowanie.

Relacja fotograficzna znajduje się  w galerii.  Zapraszamy do obejrzenia!

Data dodania: 2024-04-09 22:48:24
Data edycji: 2024-04-28 22:49:12