Konkurs Recytatorski pt. „Dobre wychowanie wierszem”

Dnia 29 marca 2022 roku odbył się w przedszkolu Konkurs Recytatorski pt. „Dobre wychowanie wierszem”. Celami konkursu było kształtowanie wrażliwości na piękno języka polskiego poprzez umiejętność recytacji, rozbudzanie zainteresowań literackich, umożliwienie dzieciom zaprezentowania swoich umiejętności recytatorskich na większym forum, oraz utrwalenie zasad savoir-vivre’u.

W konkursie wzięło udział 37 dzieci z czterech grup wiekowych. Każdy występ był jedyny w swoim rodzaju. Wszystkim uczestnikom należą się gromkie oklaski, a szczególnie tym którzy przełamali swoją nieśmiałość i pomimo wszystko zdecydowali się wystąpić. Wszystkim dzieciom składamy serdeczne gratulacje, a rodzicom dziękujemy za współpracę i zaangażowanie.

Zapraszamy do oglądania zdjęć w galerii, a także odsłuchania nagrania.

Data dodania: 2022-04-05 10:06:11
Data edycji: 2022-04-16 12:40:27