Koncert Edukacyjny pt. „Zimowe szaleństwo”

Dnia 22 lutego 2024 roku w przedszkolu odbył się koncert edukacyjny pt. „Zimowe szaleństwo”.

Przedszkolaki razem z prowadzącymi – Guciem i Dudusiem – przypomniały sobie jak aktywnie spędzać zimowy czas. W rytm muzyki dzieci zjeżdżały na sankach, jeździły na nartach i łyżwach a także lepiły bałwana. W ramach koncertu przedszkolaki poznały także nowe instrumenty jak drumla i trzy sople oraz miały okazję na nich zagrać. Na zakończenie spotkania uczestnicy razem z Guciem i Dudusiem przenieśli się na biegun zimna i poznali historię Eskimosów. Dziękujemy za super interaktywne spotkanie i do zobaczenia wkrótce.

Relacja fotograficzna znajduje się  w galerii.  Zapraszamy do obejrzenia!

Data dodania: 2024-02-22 21:53:40
Data edycji: 2024-02-24 21:55:31