Każdy jakiś talent ma, masz go ty i mam go ja. Trzeba tylko odkryć to, śmiało zrobić pierwszy krok.

Każdy jakiś talent ma, masz go ty i mam go ja.  Trzeba tylko odkryć to, śmiało zrobić pierwszy krok.

Dnia 24 stycznia 2022 roku w grupie 5 latków został zorganizowany "Dzień Talentów". Dzieci miały możliwość zaprezentować swoje niecodzienne umiejętności. Dzień zaczął się od krótkiego wprowadzenia, wyjaśnienia słowa "talent", rozmowy na temat rozwijania i odkrywania talentów. Następnie chętne dzieci prezentowały na forum grupy swoje umiejętności i szczególne zainteresowania tj. recytatorskie, taneczne, sportowe oraz zainteresowania komunikacją miejską m st Warszawy. Obchody Dnia Talentów w naszej grupie to nie tylko okazja do zaprezentowania swoich wiadomości i umiejętności, rozwijania zainteresowań ale przede wszystkim do dobrej zabawy, integrującej społeczność grupową. Uroczystość ta pokazała jak wielu utalentowanych młodych ludzi jest wśród nas, należy tylko ten talent rozbudzić w młodym człowieku.

Relacja fotograficzna znajduje się  w galerii.

Data dodania: 2022-02-02 23:48:27
Data edycji: 2022-02-03 23:50:17