Kalendarium wydarzeń - styczeń / luty 2024 r.

9-12 stycznia – występy jasełkowe połączone z obchodami Dnia Babci i Dziadka

• 9 stycznia godz. 15.00 – grupa 3 latków
  • 10 stycznia godz. 15.00 – grupa 4 latków
  • 11 stycznia godz. 15.00 – grupa 5 latków
  • 12 stycznia godz. 15.00 – grupa 6 latków

Program podczas wszystkich spotkań: część artystyczna, poczęstunek. Serdecznie zapraszamy Babcie i Dziadków oraz Rodziców.

15 – 26 stycznia – ferie zimowe,
Przedszkole w czasie ferii zimowych będzie  czynne, jednak w tym okresie nie będzie zajęć dodatkowych.

5 lutego – teatrzyk edukacyjny pt. „Odważny pastuszek”

6 lutego -bal karnawałowy (przebranie kostiumowe obowiązkowe)

14 lutego - Środa Popielcowa. rozpoczynająca okres Wielkiego Postu, którego istotą jest nawrócenie i nawiązanie głębszej relacji z Panem Bogiem. Jak zatem zaangażować dziecko w przeżywanie Wielkiego Postu oraz jak przygotować się do Wielkanocy - najważniejszego wydarzenia w roku liturgicznym. W Wielkim Poście w przedszkolu  wszystkie grupy będą codziennie czytać  Pismo Święte,  w którym zapisane są słowa samego Boga. Im szybciej dziecko zetknie się z bogactwem Pisma Świętego, tym lepiej. Jego treść głębiej zapadnie w pamięć, poruszy serce, zachęci do pracy nad sobą i do dobrego postępowania. Pismo Święte, to przede wszystkim LIST z którego dowiadujemy się jak bardzo Pan Bóg kocha każdego z nas. Zachęcamy również do rodzinnego czytania i rozważania Pisma Świętego, aby dać możliwość Panu Bogu by przemieniał nas codziennie w sposób skuteczny, bezpośredni i żywy. Słowo Boże ma moc przenikać do głębi serca człowieka.

22 lutego- koncert edukacyjny pt. „Zimowe szaleństwo”

Data dodania: 2023-12-27 19:10:44
Data edycji: 2023-12-29 19:11:49