Kącik zwierząt - Niepubliczne Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Loretanek Trwa rekrutacja dzieci do przedszkola na rok 2024/2025! Więcej informacji w zakładce Rodzic >> Rekrutacja. Zapraszamy!

KÄ…cik zwierzÄ…t

Dnia 23 lutego 2021 roku w sali 4- latków powstaÅ‚a nowa aranżacja – kÄ…cik zwierzÄ…t. Można zobaczyć: zwierzÄ™ta egzotyczne, dinozaury, zwierzÄ™ta gospodarskie i bogatÄ… stadninÄ™ koni.

Każda figurka wykonana jest  z najwyższÄ… dbaÅ‚oÅ›ciÄ… o szczegóÅ‚y. Starannie odlana z tworzywa i rÄ™cznie pomalowana, wiernie oddaje rzeczywisty wyglÄ…d zwierzÄ™cia. Zabawa takimi zabawkami to prawdziwa przyjemność - nie tylko dla maluchów.

Data dodania: 2021-02-23 15:01:46
Data edycji: 2021-03-14 15:04:05

"Dzieci należy strzec jak kwiaty, które, póki sÄ… mÅ‚ode i delikatne, potrzebujÄ… wiele opieki"

Åšw. Jan Chryzostom