Jesienne zabawy na placu zabaw

Dnia 30 października 2019 roku - jest już jesień, ale na szczęście na dworze jest jeszcze bardzo przyjemnie – ciepło i słonecznie. Dlatego warto wykorzystać jeszcze słoneczne chwile na zabawę na świeżym powietrzu. A w co się bawić? Przedszkolaki bardzo lubią bawić się na placu zabaw, który budzi fantazję, zachęca do kontaktu z rówieśnikami, służy do pokonania nowych wyzwań a przede wszystkim do ruchu. Prawie wszystkie lubią zabawy na zjeżdżalni i huśtawkach, niektóre też wybierają psoty i figle w samochodzie lub w chatce. Są również tacy, którzy spacerują lub biegają po ogrodzie.

Data dodania: 2021-02-28 17:28:58
Data edycji: 2021-02-28 17:30:02