Jasełka w grupie 6 latków

Dnia 22 grudnia 2022 w naszym przedszkolu odbyły się jasełka grupy 6-latków. Boże Narodzenie to wyjątkowy czas, pełen radości i nadziei. W dobrym przeżywaniu świąt pomaga świadome pielęgnowanie tradycyjnych zwyczajów i rytuałów świątecznych. Jednym z nich są jasełka – przedstawienie którego treścią jest historia narodzenia Pana Jezusa. Przygotowania do jasełek w naszej grupie trwały wiele dni, uczyliśmy się pastorałek i kolęd. Tańczyliśmy i graliśmy aby jak najlepiej oddać nastrój świąt. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Piękne stroje i dekoracje pomogły dzieciom wcielić się w rolę świętej rodziny oraz opowiedzieć historię Bożego Narodzenia.

Relacja filmowa oraz fotograficzna znajduje się w galerii. Zapraszamy do obejrzenia!

Data dodania: 2023-01-03 00:24:03
Data edycji: 2023-01-06 13:38:48