Jasełka w grupie 5 latków

Dnia 22 grudnia 2020 roku, 5 latki przedstawiły jasełka bożonarodzeniowe. W tym roku niestety z uwagi na epidemię, dzieci tego wyjątkowego czasu nie mogli przeżywać ze swoimi rodzicami, dlatego nagraliśmy dla nich filmik.

Maryja, św. Józef, Aniołowie, biedne dzieci to bohaterowie tegorocznych jasełek. Zaskoczeniem było pojawienie się na scenie jeszcze jednego bohatera Św. Brat Alberta, wzór oraz patron czynnej miłości bliźniego. Aniołowie z nieba przybyli do nas z przesłaniem, że Pana Jezusa można spotkać wszędzie: w biednych, głodnych, chorych i samotnych. Rodząc się w ubogiej stajence, Pan Jezus szuka miejsca w każdym ludzkim sercu, abyśmy doświadczyli Wielkiej Miłości Boga i tak jak Brat Albert nieśli ją bliźnim, zwłaszcza tym najbardziej potrzebującym.

Relacja filmowa znajduje się w Galerii. Zapraszamy do obejrzenia!

Data dodania: 2021-01-01 15:44:08
Data edycji: 2021-01-09 09:43:55