Jasełka w grupie 4 latków

Dnia 22 grudnia 2022 roku przedszkolaki z grupy 4-latków wystawiły jasełka. Dzieci  przedstawiły historię narodzenia Pana Jezusa w tradycyjny sposób wcielając się w role: Maryi, Józefa, aniołów, pasterzy i królów. Występ artystyczny 4 latków ubogaciły anielskie tańce,  pasterskie pląsy oraz wdzięczne odgłosy dzwoneczków wystukiwane w rytm kolęd i pastorałek. Małym aktorom dziękujemy za podjęty trud przygotowania jasełek i przypomnienia istoty świąt Bożego Narodzenia. Niech malutki Jezus był dla każdego źródłem miłości, pokoju i radości.

Relacja filmowa oraz fotograficzna znajduje się w galerii. Zapraszamy do obejrzenia!

Data dodania: 2023-01-02 00:20:57
Data edycji: 2023-01-06 13:39:16