Jasełka w grupie 3 latków

Dnia 21 grudnia 2022 roku w grupie 3-latków odbyły się jasełka. Przedszkolaki przedstawiły historię narodzenia Pana Jezusa w tradycyjny sposób wcielając się w role: Maryi, Józefa, aniołów i pasterzy. Występ najmłodszych aktorów ubogaciły anielskie tańce,  pasterskie pląsy oraz wdzięczne odgłosy dzwoneczków wystukiwane w rytm kolęd i pastorałek. Oczywiście, w tym niełatwym zadaniu nie zabrakło emocji, wszak dla większości 3- latków jasełka były pierwszymi krokami stawianymi na przedszkolnej scenie.  Małym aktorom gratulujemy odwagi  a wszystkich zapraszamy do obejrzenia uroczego występu i składamy świąteczne życzenia: by malutki Jezus był dla każdego z Was źródłem miłości, pokoju i radości.

Relacja filmowa oraz fotograficzna znajduje się w galerii. Zapraszamy do obejrzenia!

Data dodania: 2022-12-31 00:15:10
Data edycji: 2023-01-06 13:40:51