Jasełka i Dzień Babci i Dziadka w grupie 6 - latków - Niepubliczne Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Loretanek Trwa rekrutacja dzieci do przedszkola na rok 2024/2025! Więcej informacji w zakładce Rodzic >> Rekrutacja. Zapraszamy!

Jasełka i Dzień Babci i Dziadka w grupie 6 - latków

Dnia 23 stycznia 2019 roku najstarsza grupa z naszego przedszkola wystawiaÅ‚a jaseÅ‚ka pt. „ÅšwiÄ™ta Noc" poÅ‚Ä…czone z dniem Babci i Dziadka. Dzieci miaÅ‚y okazjÄ™ zaprezentować swój talent aktorski jak i umiejÄ™tność wspóÅ‚pracy z grupÄ…. Przygotowane przedstawienie skÅ‚adaÅ‚o siÄ™ z dwóch części: pierwsza obejmowaÅ‚a tematykÄ™ narodzin Pana Jezusa. PojawiÅ‚ siÄ™ tutaj epizod babci, która okazaÅ‚a serce biednej rodzinie i daÅ‚a im schronienie. W drugiej części przedszkolaki zÅ‚ożyÅ‚y życzenia swoim Dziadkom recytujÄ…c różnorakie wierszyki oraz zataÅ„czyÅ‚y taniec ludowy. Po przedstawieniu przyszedÅ‚ czas na wrÄ™czenie GoÅ›ciom, wczeÅ›niej przygotowanych, prezentów oraz sÅ‚odki poczÄ™stunek. DziÄ™kujemy maÅ‚ym artystom za wÅ‚ożonÄ… pracÄ™ i serce. Chcemy również podziÄ™kować wszystkim, którzy przybyli na przedstawienie szczególnie kochanym Babciom i Dziadkom.

Data dodania: 2020-10-17 18:29:24
Data edycji: 2020-10-19 12:01:19

"Dzieci należy strzec jak kwiaty, które, póki sÄ… mÅ‚ode i delikatne, potrzebujÄ… wiele opieki"

Åšw. Jan Chryzostom