Jasełka i Dzień Babci i Dziadka w grupie 5- latków - Niepubliczne Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Loretanek Trwa rekrutacja dzieci do przedszkola na rok 2024/2025! Więcej informacji w zakładce Rodzic >> Rekrutacja. Zapraszamy!

Jasełka i Dzień Babci i Dziadka w grupie 5- latków

Dnia 22 stycznia 2020 roku grupa 5-latków obchodziÅ‚a w przedszkolu DzieÅ„ Babci i Dziadka. Z tej okazji przedszkolaki przygotowaÅ‚y przedstawienie jaseÅ‚kowe zÅ‚ożone z dwóch scen: zwiastowania oraz narodzenia Jezusa. WystÄ™p urozmaicaÅ‚y taÅ„ce oraz Å›piew kolÄ™d i pastoraÅ‚ek. Na zakoÅ„czenie części artystycznej dzieci zÅ‚ożyÅ‚y życzenia Kochanym Babciom i Dziadkom oraz wrÄ™czyÅ‚y wÅ‚asnorÄ™cznie przygotowane upominki. NastÄ™pnie wszyscy udali siÄ™ na sÅ‚odki poczÄ™stunek, aby dzielić siÄ™ radoÅ›ciÄ… oraz dumÄ… z maÅ‚ych artystów. DziÄ™kujemy serdecznie przedszkolakom za niezwykÅ‚e zaangażowanie i wÅ‚ożony trud w przygotowanie jaseÅ‚ek, a przybyÅ‚ym GoÅ›ciom za ubogacenie naszego Å›wiÄ™towania.

Data dodania: 2020-10-17 18:31:17
Data edycji: 2020-10-19 12:01:25

"Dzieci należy strzec jak kwiaty, które, póki sÄ… mÅ‚ode i delikatne, potrzebujÄ… wiele opieki"

Åšw. Jan Chryzostom