Jasełka i Dzień Babci i Dziadka w grupie 4- latków

Dnia 21 stycznia 2020 roku w grupie się wyjątkowe Jasełka, bo połączono je z Dniem Babci i Dziadka, stąd też na scenie pojawili się nie tylko wnuki ale również rodzice. W swoje role i przygotowanie występu włożyli wiele zaangażowania i pasji, co doceniali widzowie częstymi brawami a nawet wspólnym śpiewem kolęd. Dzięki obecności trzech pokoleń, tego wieczoru panowała bardzo ciepła, rodzinna atmosfera prawdziwych polskich Świąt Bożego Narodzenia. Na widowni było mnóstwo wzruszonych babć i zachwyconych dziadków. Jasełka pokazały coś jeszcze - jak niewiele trzeba, aby rodzice, a przede wszystkim podopieczni mogli ze sobą efektywnie współpracować.

Dziękujemy Wam, Kochani Rodzice za zaangażowanie, trud i poświęcenie, za przykład waszej wiary. Niech Mały Jezus udzieli Wam i waszym Bliskim obfitości łask i błogosławi w codziennym życiu.

Data dodania: 2020-10-17 18:38:19
Data edycji: 2020-10-19 12:01:29