Jasełka i Dzień Babci i Dziadka w grupie 3 - latków

Dnia 20 stycznia 2020 roku jasełka grupy 3-latków zostały przedstawione jako pantomimiczna opowieść scen z Bożego Narodzenia. Maluchy z wielką radością, odwagą i entuzjazmem wcieliły się w role, choć dla wielu z nich był to pierwszy występ przed tak dużą publicznością. W tradycyjną tematykę jasełek , wpleciona została scena z bogaczem - którego serce zostaje przemienione, a on sam dzieli się z potrzebującymi swoim dobrem. Oby Nowo Narodzony Jezus przemieniał również nasze serca, napełniając je radością i pokojem każdego dnia...

Data dodania: 2020-10-17 18:40:26
Data edycji: 2020-10-19 12:01:34