„Jak dobrze być razem” – Dzień Rodziny

Dnia 4 czerwca 2022 roku w przedszkolu odbył się rodzinny piknik połączony z obchodami Dnia Dziecka. Z tej okazji rodzice przedszkolaków przygotowali przedstawienie pt. „Smerfy”. Przedszkolni aktorzy dołożyli wszelkich starań, by jak najlepiej wcielić się w role, co było słychać  i widać po reakcji widowni.  Na szczęście nasza smerfna historia zakończyła się pozytywnie – Gargamel z Klakierem zostali najlepszymi przyjaciółmi smerfów. Po zakończonym występie rozpoczęła się część rekreacyjna na placu zabaw. Pod przewodnictwem Dudusia i Gucia  - wodzirejów dobrej zabawy - przedszkolaki razem z rodzicami ruszyli do tańca w takt muzyki. Nie zabrakło też konkursów, wspólnych gier i oczywiście nagród niespodzianek. Całość obchodów została zwieńczona przepysznymi kiełbaskami z grilla oraz słodkimi przekąskami. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie części artystycznej oraz wszystkim uczestnikom pikniku za obecność i wspólną zabawę.

Relacja fotograficzna znajduje się  w galerii.

Data dodania: 2022-06-10 20:43:34
Data edycji: 2022-06-11 20:44:55