Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu mam talent! - Niepubliczne Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Loretanek Trwa rekrutacja dzieci do przedszkola na rok 2024/2025! Więcej informacji w zakładce Rodzic >> Rekrutacja. Zapraszamy!

Ja siÄ™ wcale nie chwalÄ™, ja po prostu mam talent!

Dnia 24 stycznia 2022 roku w  odbyÅ‚ siÄ™ w naszym przedszkolu  DzieÅ„ Talentów. Teraz dla jednych przyszedÅ‚ czas, by pochwalić siÄ™ tym w czym sÄ… najlepsi, dla drugich - odkryć i docenić to, co tkwi nie tylko w nas, ale też w innych... Spotkanie rozpoczÄ™liÅ›my od obejrzenia przypowieÅ›ci biblijnej o talentach. DziÄ™kowaliÅ›my  Bogu za wszystko, czym nas obdarza – bo każdy dar od Boga jest drogocenny. Dzieci indywidualnie mogÅ‚y pokazać, w czym przejawia siÄ™ ich talent, np.  taneczny, wokalny, plastyczny  a także recytatorski. MieliÅ›my okazjÄ™  obejrzeć filmowÄ… prezentacjÄ™ Mai i jej wspinaczkowe hobby oraz posÅ‚uchać piÄ™knego grania na pianinie Maksymiliana.

Relacja fotograficzna znajduje siÄ™  w galerii.

Data dodania: 2022-02-02 23:50:53
Data edycji: 2022-02-03 23:52:02

"Dzieci należy strzec jak kwiaty, które, póki sÄ… mÅ‚ode i delikatne, potrzebujÄ… wiele opieki"

Åšw. Jan Chryzostom