Hodowla fasoli

Dnia 26 października 2022 roku kontynuując temat warzyw i owoców grupa 4 latków poszerzała wiedzę nt sposobów uprawy tych roślin. Przedszkolaki określały co jest niezbędne do wzrostu warzyw i owoców -  woda, światło i ciepło. Jednak największe zainteresowanie wzbudziło u dzieci poznawanie etapów wzrostu roślin – od nasionka do warzywa lub owocu. Zajęcia  zakończyła część praktyczna podsumowująca zdobytą wiedzę, czyli stworzenie hodowli fasoli. Przedszkolaki sprawnie zabrały się do przygotowania gruntu, następnie chwyciły po konewkę i nawilżyły ziemię a na koniec włożyły ziarenka fasoli. Teraz pozostaje tylko podlewać i czekać...

Data dodania: 2022-10-29 23:53:32
Data edycji: 2022-10-31 23:54:56