Eksperymenty i doświadczenia

Dnia 30 stycznia 2019 roku w przedszkolu odbyły się zajęcia poszerzające wiedzę dzieci z praw fizyki. Dzieci przeprowadzając różnego rodzaju eksperymenty (karuzela, huśtawka) poznawały prawo ciążenia oraz siły równowagi. W kolejnych etapach warsztatów zainteresowaniem cieszyły piłeczki tenisowe „skaczące w powietrzu" pod wpływem strumienia powietrza oraz balony „podnoszące różne przedmioty m. in. kubki, krzesełka czy pudełka. Jednak największą atrakcją okazało się stawianie baniek w kolorowym płynie oraz „ognista butelka". Oczywiście radości dzieci oraz ich świetnej zabawy nie da się opisać słowami dlatego sami zobaczcie co się działo na warsztatach.... P. Zbigniewowi serdecznie dziękujemy serdecznie za przeprowadzenie zajęć i wdrażanie dzieci w logiczne myślenie oraz wyciąganie wniosków.

Data dodania: 2021-05-08 15:36:53
Data edycji: 2021-05-08 15:37:44