Dzień Dziecka

Dnia 1 czerwca 2023 roku wszystkie dzieci naszego przedszkola obchodziły Dzień Dziecka. Zabawom i uśmiechom nie było końca. Korzystając z iście letniej pogody celebracja tego pięknego dnia odbyła się na przedszkolnym placu zabaw. Rozpoczęliśmy podróżą czterema pociągami do piosenki pt.: „ jedzie pociąg…”, podczas której dzieci zatrzymywały się na stacjach: stacja tańca, pajacyków, szczęścia i uśmiechu. Moc radości sprawiły zabawy z chustą animacyjną, pod którą zmieściły się wszystkie chętne dzieci. Sportu również nie mogło zabraknąć – przeciąganie liny oraz toczenie piłek kijkami gimnastycznymi między pachołkami – wcale to nie było łatwe zadanie, natomiast dzieci świetnie sobie z nim poradziły. W tym dniu zabraknąć nie mogło oczywiście zabaw tanecznych  na trawie, ależ to były szaleństwa! Po takich zabawach przyszedł czas na chwilowy odpoczynek , podczas którego dzieci stworzyły kolorowy chodnik dzięki wykorzystaniu kred o pięknych, żywych barwach. Jak dzień dziecka to również bańki, które dzieci próbowały łapać . Na zakończenie wszystkich atrakcji dzieci udały się do przedszkola na pyszne, słodkie truskawki i …lody!

Relacja fotograficzna  znajduje się  w galeriiZapraszamy do obejrzenia!

Data dodania: 2023-06-01 19:45:29
Data edycji: 2023-06-11 19:46:37