Dzień Anioła Stróża

Dnia 3 października 2022 roku obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Anioła Stróża. Tego dnia dzieci oraz dorośli przebrali się w anielskie stroje… ale wygląd to nie wszystko. Przedszkolaki przez wspólne zabawy, śpiewy i tańce zdobywały wiedzę na temat niewidzialnych Opiekunów. Dzieci dowiedziały się, że każdy człowiek ma swojego Anioła Stróża, który chroni od zła i niebezpieczeństw, ale też przez różne wskazówki podpowiada jak czynić dobro. Poznały atrybuty anielskie i  wykonały prace plastyczne przedstawiające anielskich Patronów. Nie zabrakło także wspólnej modlitwy, dzięki której pod czujnym „okiem anielskim” dzień upłynął w  radości i wzajemnej życzliwości.

Relacja fotograficzna znajduje się  w galerii. Zapraszamy do obejrzenia!
Data dodania: 2022-10-07 15:33:55
Data edycji: 2022-10-09 15:35:46