„DZIĘKUJĘ, PROSZĘ, PRZEPRASZAM - oto zasady nasze. Wystawa z konkursu plastycznego - Niepubliczne Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Loretanek Trwa rekrutacja dzieci do przedszkola na rok 2024/2025! Więcej informacji w zakładce Rodzic >> Rekrutacja. Zapraszamy!

„DZIĘKUJĘ, PROSZĘ,  PRZEPRASZAM -  oto zasady  nasze. Wystawa z  konkursu plastycznego

Dnia 31stycznia 2022 roku odbyÅ‚o siÄ™ rozstrzygniÄ™cie rodzinnego konkursu plastycznego pt.”ProszÄ™, dziÄ™kuje, przepraszam –oto zasady nasze”. Do jury wpÅ‚ynęło wiele prac, które w ciekawych ujÄ™ciach i z wykorzystaniem różnorodnych materiaÅ‚ów promowaÅ‚y używanie zwrotów grzecznoÅ›ciowych oraz budowanie prawidÅ‚owych relacji w kontaktach miÄ™dzyludzkich. DziÄ™kujemy rodzinom za zaangażowanie i pomysÅ‚owość. Mamy nadziejÄ™, że wspólna zabawa i spÄ™dzenie czasu przy wykonaniu pracy konkursowej odzwierciedlÄ… w rzeczywistoÅ›ci stosowanie poznanych zasad.

Zapraszamy do obejrzenia wystawy konkursu plastycznego pt. „DZIĘKUJĘ, PROSZĘ,  PRZEPRASZAM -  oto zasady  nasze

Data dodania: 2022-01-30 11:58:17
Data edycji: 2022-02-04 00:25:00

"Dzieci należy strzec jak kwiaty, które, póki sÄ… mÅ‚ode i delikatne, potrzebujÄ… wiele opieki"