„Dobrze być razem” – Dzień Rodziny

Dnia 25 maja 2024 roku w przedszkolu odbył się rodzinny piknik połączony z obchodami Dnia Dziecka. Z tej okazji rodzice przedszkolaków przygotowali przedstawienie pt. „Cyrk wita Was”. Przedszkolni aktorzy dołożyli wszelkich starań, by jak najlepiej wcielić się w role, co było słychać  i widać po reakcji widowni, która śmiała się do rozpuku. Po zakończonym występie rozpoczęła się część rekreacyjna na placu zabaw. Pod przewodnictwem Dudusia i Gucia  - wodzirejów dobrej zabawy - przedszkolaki razem z rodzicami ruszyli do tańca w takt muzyki. Nie zabrakło też konkursów, wspólnych gier i oczywiście nagród niespodzianek. Całość obchodów została zwieńczona przepysznymi kiełbaskami z grilla oraz słodkimi przekąskami. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie części artystycznej oraz wszystkim uczestnikom pikniku za obecność i wspólną zabawę.

Relacja filmowa i fotograficzna znajduje się  w galerii.  Zapraszamy do obejrzenia!

Data dodania: 2024-05-25 01:44:55
Data edycji: 2024-06-09 18:31:17