Deserek dla Babci i Dziadka

Dnia 18 stycznia 2022 roku przedszkolaki z grupy 3 latków zamieniły się w małych cukierników. A to wszystko z okazji zbliżającego się święta Babci i Dziadka. Z tej okazji dzieci postanowiły przygotować ukochanym Babciom i Dziadkom słodki deserek w formie ciasteczek. Przedszkolaki z największą starannością zabrały się do pracy. Najpierw troska o zachowanie higieny podczas przygotowywania niespodzianki a potem ……..wsypywanie poszczególnych składników do miski i przeliczanie czy na pewno jest odpowiednia ilość, wbijanie jajek…… i mieszanie i zgniatanie i podsypywanie mąką. Gdy ciasto było gotowe z pomocą przyszła maszynka, która wykorzystując siłę 3 latków wyciskała ciasteczka, które dzieci układały na blaszkach. A potem…. wszystko zaniesiono do pieca. I deserek gotowy!!!!! Ale sami zobaczcie ile pracy i serca przedszkolaki włożyły w przygotowanie słodkiej niespodzianki, a Babciom i Dziadkom życzymy smacznego!!!

Relacja fotograficzna znajduje się  w galerii.

Data dodania: 2022-01-21 14:52:26
Data edycji: 2022-01-23 15:07:34