Cztery wielkie żywioły świata – eksperymenty w grupie 6 latków

W dniach 12-16 lutego 2024 roku uwrażliwiając dzieci na piękno otaczającego środowiska przyrodniczego i kształtując postawę proekologiczną przeprowadziliśmy w grupie 6 latków cykl zajęć o czterech żywiołach. Przez  kontakt z przyrodą, która stanowi bogate źródło doznań, wrażeń i przeżyć, przedszkolaki miały okazję, poprzez zabawy badawcze i eksperymenty okazać zdziwienie oraz wspólnie poszukiwać odpowiedzi na nasuwające się pytania. Dzięki doświadczeniom dzieci  miały możliwość zrozumienia wszystkimi zmysłami wielu związków zachodzących na ziemi, w powietrzu i wodzie. Mamy nadzieję, że dzięki takim zajęciom dostarczamy wielu doznań i wrażeń oraz wywołujemy u dzieci chęć aktywnego działania.

Relacja fotograficzna znajduje się  w galerii.  Zapraszamy do obejrzenia!

Data dodania: 2024-02-16 21:43:26
Data edycji: 2024-02-24 21:44:25