„Chodź pomaluj mój świat ” - występ grupy 3 -latków z okazji Dnia Rodziny

Dnia 25 maja 2022 roku  grupa 3 latków uroczyście obchodziła Dzień Mamy i Taty. Przedszkolaki  zamieniły swoją salę w scenę teatralną a same wcieliły się w aktorów i wystawiły sztukę pt. „Chodź pomaluj mój świat….” przygotowaną specjalnie na tę okazję. Na scenie pojawili się: malarz, wiatr, chmurki , żabki, biedronki i kaczuszki. Fabuła akademii  przez specjalnie dobraną muzykę , tańce i piosenki  wprowadziła przybyłych gości w świat sentymentu a jednocześnie prowadziła do punktu kulminacyjnego występu - przygotowania kolorowego prezentu dla Rodziców, jakim był obraz. Małym artystom dziękujemy za trud i wysiłek  włożony w przygotowanie występu, a Kochanym Rodzicom za liczną obecność i życzymy, by Wasze ojcostwo i macierzyństwo  realizowało się w atmosferze  radości, miłości  i wdzięczności.

Relacja fotograficzna znajduje się  w galerii.

Data dodania: 2022-06-06 19:56:46
Data edycji: 2022-06-11 19:57:47