BÓG HONOR OJCZYZNA - akademia patriotyczna

Dnia  5 listopada 2021 roku obejrzeliśmy przygotowaną przez sześciolatki akademię patriotyczną.
Było to poważne przedstawienie wprowadzające nas w atmosferę przeżywania Święta Niepodległości.
Aktorzy  z wielkim skupieniem i zaangażowaniem odegrali swoje role. Oprócz wierszy i trudnych tekstów śpiewali patriotyczne piosenki i wykazali się znajomością wielu tańców regionalnych. Całość zakończyliśmy wspólnym odśpiewaniem hymnu Polskiego.To był wielki dzień. Wielkie przeżycie. Niech na zawsze zostanie w naszych sercach i w sercach dzieci, że jesteśmy Polakami… bądźmy z tego dumni!

Drodzy rodzice, zapraszamy serdecznie do obejrzenia Akademii Patriotycznej. Relacja filmowa znajduje się w Galerii w zakłdace Nagrania 2021 / 2022 natomiast fotografie w zakładce Zdjęcia 2021 / 2022.

Data dodania: 2021-11-11 11:38:20
Data edycji: 2021-11-14 17:27:31