Bajka „Król Bul” w wykonaniu grupy 6 -latków z okazji Dnia Rodziny

Bajka  „Król Bul”  w wykonaniu grupy 6 -latków z okazji Dnia Rodziny

Dnia 25 maja 2022 roku 6-latki dziękowały swoim Rodzicom za cierpliwość, miłość, bezinteresowność i troskę każdego dnia. A przede wszystkim za życie, którym mogą się cieszyć. W podziękowaniu dzieci przedstawiły spektakl pt" Król Bul" na podstawie utworu Katarzyny Langren. Piękne stroje i dekoracja, wyuczone teksty na pamięć, wspólne śpiewanie uświetniły cały występ. Mali aktorzy spisali się wspaniale podbijając tym samym serca widowni. Cieszymy się z obecności Rodziców i z tego, że mogliśmy się wszyscy spotkać.

Relacja fotograficzna znajduje się  w galerii.

Data dodania: 2022-06-06 19:52:28
Data edycji: 2022-06-11 19:55:18