Babciu i Dziadku, kochamy Was !

Dnia 21 stycznia 2022 roku grupa 6 latków przygotowała program artystyczny, na który składały się wierszyki, piosenki, tańce wykonywane specjalnie dla Babć i Dziadków. Niestety w tym roku nie mogliśmy gościć dziadków w naszej placówce pomimo, iż święto to na stałe wpisało się do kalendarza przedszkolnych uroczystości. Miniony rok był trudny, gdyż koronawirus w znacznym stopniu ograniczył nasze życie oraz wzajemne kontakty. Doświadczenia te pozwoliły nam  jeszcze bardziej docenić, jak wielkim skarbem jest babcia i dziadek. Świat się zmienia, ale nie zmienia się jedno - miłość babci i dziadka, za którą dzieci serdecznie chciały podziękować.

Relacja fotograficzna znajduje się  w galerii.

Data dodania: 2022-01-25 07:18:45
Data edycji: 2022-01-25 09:19:28